KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592576
nr 1359 2576
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, Landskap. Olja på pannå, 32x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:54:55
350 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt